برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : چهارشنبه ۰۱/۷/۶

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان

» خرید انواع فرش ماشینی 700 شانه روشن کاشان

انواع فرش ماشینی 700 شانه روشن کاشان

امروزه خرید فرش های روشن بیشتر از قبل شده است و یکی از دلایل آن این است که فضای خانه ها کوچک و آپارتمانی شده است و افراد برای بزرگ جلوه دادن دکوراسیون منزلشان از فرش های ماشینی روشن استفاده می کنند . اما در خرید رنگ های روشن باید دقت کرد که بهترین فرش خریداری شود چون فرش های کرم و رنگ روشن بیشتر در معرض آلودگی و کثیفی هستند .
محصولاتی که رنگ زمینه روشن دارند شامل فرش کرم ، فرش فیلی ، بژ ، صورتی ، نقره ای و اطلسی می باشند .
حال خریداری می خواهد محصولی با این رنگ ها بخرد این محصول باید چه ویژگی هایی داشته باشد تا هم زیبا باشد و هم باکیفیت .
کارشناسان فرش بر این عقیده هستند که فرش های با رنگ زمینه روشن را به صورت 700 شانه تراکم 2550 خریداری کنید تا هم زیبایی و دستبافنما باشد و هم باکیفیت و مقاوم . محصولات 700 شانه در تراکم های مختلف 2100 ، 2550 و 2700 بافته می شوند که استانداردترین و بهترین آن ها ، فرش با تراکم 2550 و ظریف ترین آن ها ، فرش با تراکم 2700 می باشد .
حال برای برخی از  خریداران این سوال پیش می آید که  منظور از فرش 700 شانه تراکم 2550 چیست ؟ شانه که همان تراکم طولی است در محصول 700 شانه بدین معناست که در یک متر از عرض این محصول 700 گره داشته باشد و در یک متر از طول آن 2550 گره داشته باشد . ارتفاع نخ خاب و یا نخ روی قالی در حدود 11 میلی متر است که همین ارتفاع استاندارد این محصولات را برای مکان های نشیمن مناسب کرده است .
انواع فرش ماشینی 700 شانه رنگ روشن کاشان
درست است که فرش های هفتصد شانه کاشان از نظر زیبایی و کیفیت زبانزد است ولی در انتخاب همین محصولات نیز باید دقت کرد چون در بازار فرش ، محصولات 700 شانه ای وجود دارند که با الیاف نامرغوب بافته شده اند . قالی های 700 شانه با الیاف آکریلیک هیت ست شده و یا پلی استر فیلامنت بافته می شوند که محصولات آکریلیک 700 شانه هم از نظر کیفیت و هم از نظر زیبایی و درخشان بودن نسبت به پلی استر برتری دارد . قالی های هفتصد شانه آکریلیک هیت ست شده در برابر شست و شو ، پاخور شدن ، حرارت های مستقیم و غیر مستقیم مقاوم هستند و این محصولات بدون پرز و ضد حساسیت نیز می باشند و به همین دلیل ظاهری زیبا و درخشان دارند . پس بهتر است که در انتخاب فرش های رنگ روشن دقت کنیم تا از جنس آکریلیک هیت ست شده خریداری کنیم .
از آنجایی که قالی های رنگ روشن نوعی برجستگی در دکوراسیون ایجاد می کند و طرح ها و نقشه های آن مورد توجه بیننده قرار می گیرد ، بهتر است جدیدترین و زیباترین مدل های فرش 700 شانه رنگ روشن را انتخاب کنیم تا زیبایی را به دکوراسیونمان هدیه کنیم .
در اینجا عکس چند نمونه از فرش های رنگ روشن 700 شانه کاشان را به نمایش می گذاریم . برای دیدن بقیه طرح ها به شاخه 700 شانه در صفحه اصلی مراجعه کنید .
فرش 700 شانه رنگ روشن طرح هیوا
این یکی از نمونه طرح های بسیار زیبا و باکیفیت است که تنها در رنگ زمینه کرم تولید می شود . تراکم طولی آن 2550 است که با 8 رنگ اصلی بافته شده است . ترنج مرکزی آن متفاوت تر از طرح های ترنج دار است و این فرش زیبای 700 شانه کرم برای به دلیل ریز بافت بودن هم برای پذیرایی مناسب است و به دلیل داشتن ضخامت استاندارد برای اتاق نشیمن نیز مناسب می باشد .
فرش زیبای 700 شانه کرم رنگ
فرش هفتصد شانه روشن کاشان طرح هیوا
اگر به دنبال فرش نقره ای و یا کرم رنگ با طرح و نقشه خلوت هستید پیشنهاد ما به شما طرح هیوا است . این طرح و نگاره زیبا برای دکوراسیون هایی مناسب است که در آن مبل و پرده های طرح دار دارد . این فرش با تراکم 2550 و با 10 رنگ زیبا بافته شده است . به دلیل بافته شدن با الیاف آکریلیک هیت ست شده هم از مقاومت بالایی برخوردار است و هم زیبایی و درخشانی بی نظیری دارد .
فرش رنگ روشن زیبای 700 شانه کاشان
قالی 700 شانه روشن طرح افشان
اگر فضای منزل شما کوچک و یا کم نور است توصیه ما این است که از فرش هفتصد شانه مدل افشان بهره ببرید . این طرح زیبا بدون ترنج است و با تراکم 2550 بافته شده است . برخی از افراد در هنگام خرید فرش رنگ کرم نگران نمایان شدن کثیفی و آلودگی روی آن هستند در صورتی که این فرش روشن با بهترین الیاف آکریلیک هیت ست شده بافته شده است که به راحتی لکه ها و کثیفی ها از روی آن پاک می شود و بعد از شست و شو تغییر شکل و یا تغییر ماهیت نمی دهند .
جدیدترین فرش رنگ روشن مدل افشان
فرش فیلی 700 شانه کاشان طرح طناز
رنگ فیلی یکی از رنگ های جدید است که تداعی کننده حس آرامش می باشد . این رنگ که از رنگ های خنثی می باشد می تواند در کنار رنگ های گرم و سرد ، زیبایی بسیاری در دکوراسیون به وجود آورد . طرح طناز که یک طرح بدون ترنج است به صورت فرش 700 شانه تراکم 2550 آکریلیک ارائه می شود .
فرش زیبای روشن فیلی 700 شانه
خرید انواع فرش ماشینی 700 شانه روشن کاشان
فرش های رنگ روشن باکیفیت هفتصد شانه را از کارخانه فرش کاشان خریداری کنید تا هم از قیمت مناسب و درب کارخانه برخوردار شوید و هم از کیفیت بالا بهره ببرید . این گروه تجاری تمامی محصولات هفتصد شانه را در تراکم های بالا و با بهترین الیاف آکریلیک که هیت ست می شود تولید می کند . این گروه جدیدترین طرح های هفتصد شانه در رنگ زمینه روشن را در وب سایت به نمایش گذاشته است و این طرح های جدید را به صورت حضوری و اینترنتی به فروش می رساند .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  نکات مهم در خرید فرش ماشینی
•  فرش آشپزخانه عروس و داماد
•  مشخصات یک فرش ماشینی خوب
•  سوالاتی که قبل از خرید فرش ماشینی باید بدانید
•  فرش کاشان چه مزایایی نسبت به فرش مشهد دارد ؟
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه