برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : چهارشنبه ۰۱/۷/۶

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان

» طرح جدید فرش ماشینی مدل هانا 1200 شانه تراکم 3600

طرح جدید فرش ماشینی 1200 شانه تراکم 3600

این روزها به دلیل بالا رفتن آمار خرید فرش های ماشینی ، کارخانه ها و تولید کنندگان متنوع ترین و جدیدترین طرح ها و نگاره ها را تولید می کنند . طرح هایی که مورد توجه قشر جوانان قرار گرفته است و برای دکوراسیون های مجلل و مدرن مناسب است . امروزه خریداران به سراغ تولید کنندگانی می روند که فرش های طرح جدید را تولید می کنند . در حقیقت خریداران ، فرش زیبا و جدید باکیفیت را با قیمت مناسب می خواهند .
طرح جدید فرش ماشینی مدل هانا 1200 شانه تراکم 3600
ظرافت و زیبایی رابطه مستقیمی با شانه و تراکم دارد . فرش های 1200 شانه تراکم 3600 که در یک متر از عرض آن 1200 گره و در یک متر از طول آن 3600 گره وجود دارد ، از لوکس ترین و ظریف ترین فرش های ماشینی محسوب می شوند و دستبافتگونه می باشند . در واقع طرح های شلوغ با نگاره های پیچ در پیچ را به صورت 1200 شانه تولید می کنند . فرش طرح جدید هانا که از ریز بافت ترین و ظریف ترین نقشه های قالی های کاشان است باید در شانه و تراکم بالا بافته شود تا زیبایی و ظرافتش به نحو احسنت به نمایش گذاشته شود .
کارخانه فرش کاشان این طرح جدید فرش ماشینی را به صورت فرش گل برجسته 1200 شانه نیز تولید می کند که قالی های گل برجسته برای پذیرایی مناسب هستند . ظرافت و زیبایی قالی وقتی بیشتر می شود که در بافت نخ خاب آن ها الیاف آکریلیک هیت ست شده استفاده شود . به کار بردن الیاف پلی پروپلین و پلی استر در بافت نخ خاب سبب بالا رفتت پرزدهی می شود و از زیبایی و ظرافت فرش کم می کند . الیاف آکریلیک دارای مقاومت بالایی هستند و محصولاتی که با این الیاف بافته می شوند از طول عمر بالایی برخوردار هستند . بهتر است فرش های 1200 شانه آکریلیک را خریداری کنید چون در بافت محصولات 1200 شانه تراکم 3600 به دلیل بالا بودن تعداد گره ها ، از نخ های نازک و خیلی ظریف استفاده می شود حال اگر این نخ های نازک از استحکام کمی برخوردار باشند ممکن است در حین بافت پاره شوند و قالی عیب دار شود . ولی الیاف آکریلیک به هیچ عنوان در حین بافت پاره نمی شوند و بسیار مقاوم هستند و به دلیل اینکه بدون پرز هستند دارای ظاهری شفاف و براق هستند و زیبایی طرح و نگاره را دوچندان می کنند .
فرش مدل جدید طرح هانا با استفاده از 8 رنگ باکیفیت در رنگ های فیلی ، کرم ، بژ عرضه می شوند که فرش گل برجسته طرح هانا در رنگ زمینه کرم ، بادام و قهوه ای تولید و عرضه می شود .
ضخامت این فرش لوکس و زیبا در حدود 6 میلی متر است به همین دلیل است که از این فرش ظریف در پذیرایی ها و مکان هایی که ییشتر از مبل استفاده می شود بهره می برند .
طرح هانا به صورت فرش 6 متری 1200 شانه ، فرش 9 متری 1200 شانه و فرش 12 متری 1200 شانه توسط کارخانه فرش کاشان تولید می شود . این طرح در سایز و ابعاد سفارشی نیز تولید می شود که به صورت جفت بافته می شود . 
خرید مدل های جدید فرش 1200 شانه به قیمت کارخانه
تقاضای این فرش های لوکس و ظریف بسیار زیاد است . از آنجایی که قیمت این محصولات زیبا بیشتر از  محصولات دیگر است به همین دلیل کارخانه فرش کاشان توانسته است با فروش مستقیم و بدون واسطه این فرش های سبک با طرح جدید را به قیمت کارخانه روانه بازار کند . فروش مستقیم این کارخانه شامل فروش حضوری وفروش اینترنتی می باشد . افراد می توانند عکس فرش 1200 شانه طرح هانا را در وب سایت ببینند . برای دین عکس این طرح زیبا ، در قسمت بالای صفحه اصلی ، روی نوار جستجو ، طرح هانا را سرچ کنید و عکس آن را به همراه تمامی خصوصیات آن ببینید .
افراد می توانند با خرید اینترنتی این طرح زیبا از ارسال رایگان و تحویل رایگان فرش درب منزل بهره مند شوند .
ضمانت نامه و بیمه نامه و گارانتی در فروش حضوری و فروش اینترنتی برای تمامی محصولات قرار داده شده است . 
انتخاب فرش 1200 شانه مدل جدید متناسب با دکوراسیون
اگر پذیرایی شما بزرگ و دلباز با نور کافی است از فرش بادامی طرح هانا و یا فرش قهوه ای طرح هانا بهره ببرید . پذیرایی کوچکتان را با فرش فیلی و کرم مفروش کنید . رنگ های روشن در بزرگ تر جلوه دادن فضا و دکوراسیون نقش بسزایی دارند .
بهتر است سایز قالی را کوچک تر از فضای منزل انتخاب کنید تا خالی بودن دور قالی ، زیبایی اتاق را بیشتر کند .
اگر کف پوش منزلتان تیره است از فرش رنگ روشن استفاده کنید تا فضا از یکنواختی خارج شود . 

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  خرید فرش ماشینی خوب یکبار برای همیشه
•  قوانین و مقررات خرید از فرش کاشان
•  چسب آهار و اهمیت آن در فرش ماشینی
•  چه فرشی بخرم ؟
•  فرش دستبافت کرک
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه