برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : چهارشنبه ۰۱/۷/۶

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان

» خرید و قیمت فرش 1500 شانه کاشان

قیمت فرش 1500 شانه کاشان

امروزه پیشرفت صنعت و تکنولوژی در تولید تمامی وسایل تاثیر داشته و این تاثیر بر روی فرش های ماشینی نیز انجام شده است . این پیشرفت صنعت و تکنولوژی روز دنیا سبب شده تا تولیدات فرش ماشینی به صورتی انجام پذیرد که فرش های ماشینی همانند فرش های دستبافت شوند به طوری که معرفی آن به فرش دستبافت گونه بی دلیل نبوده و تشخیص این دسته از فرش ها از یکدیگر کار آسانی نمی باشد . که از جمله این محصولات در شرکت های فرش ماشینی را می توان فرش 1500 شانه معرفی نمود . البته خریداران برای خرید این نوع محصول به دنبال خرید فرش از شهر فرش کاشان می باشند و دلیل این موضوع را می توان قدمت تولید فرش در این شهر دانست به طوری که این شهر را به عنوان شهر فرش معرفی کرده اند .
 
فرش 1500 شانه کاشان
فرش های ماشینی در ابتدا در تعداد شانه و تراکم پایین بافته می شده اند و در اختیار خریداران قرار می گرفتند اما با پیشرفت علم و فناوری تولید فرش های ماشینی در تعداد شانه و تراکم بالا صورت گرفت تا افرادی که به دنبال زیبایی فرش هستند بتوانند از فرش های زیبا برخوردار شوند . حتی تولید این دسته از محصولات که با تعداد 1500 گره در عرض و تعداد 4500 گره در طول بافته می شود و به عنوان فرش 1500 شانه تراکم 4500 معرفی می شوند می تواند انتخابی مناسب به جای فرش های دستبافت که از قیمت بالایی برخوردار هستند باشد . فرش 1500 شانه کاشان که خود نوعی فرش دستبافت گونه محسوب می شود توانسته در بین خریداران به جایگاه مطلوبی برسد به طوری که به جای خرید فرش دستباف به سمت خرید فرش 1500 شانه روی آورده اند . این فرش با این تعداد شانه سبب شده تا فرش ماشینی از لحاظ ریز بافتی و ظرافت در حد بالایی قرار بگیرد و همین موضوع را می توان دلیلی بر شباهت بی اندازه این فرش به فرش های دستبافت دانست . تراکم این فرش که برابر 4500 می باشد از لحاظ استقامت فرش را تحت تاثیر قرار می دهد . موضوعی دیگر که در انتخاب فرش 1500 شانه کاشان و زیبایی این محصول تاثیر دارد تعداد رنگ به کار رفته در فرش می باشد که در زیبایی و خاص تر کردن فرش تاثیر گذار می باشد . فروشگاه فرش کاشان که یکی از تولید کننده و عرضه کنندگان انواع فرش ماشینی در شهر فرش کاشان می باشد در این زمینه از بالاترین طیف رنگی یعنی تعداد 14 رنگ در بافت فرش 1500 شانه استفاده می کند . 
این فروشگاه در کنار بحث زیبایی که امروزه بسیار به آن توجه می کنند به مقوله کیفیت فرش نیز توجه دارد و در تولید فرش 1500 شانه از بالاترین کیفیت برای تولید استفاده می نماید .  بررسی این موضوع را می توان به خصوصیات این فرش یعنی نوع جنس الیاف مصرفی و دستگاه بافنده فرش اشاره کرد . فروشگاه فرش کاشان در زمینه تولید فرش 1500 شانه از بهترین و مرغوب ترین نوع الیاف یعنی آکریلیک هیت ست شده و دستگاه های hcp محصول شرکت وندویل بلژیک استفاده می نماید که از لحاظ کیفی فرش را در بالاترین رده بندی به عنوان فرش درجه یک معرفی می نماید .

قیمت فرش 1500 شانه کاشان
همان گونه که در تعیین قیمت یک فرش از عوامل موثر در تولید که بر قیمت فرش تاثیر دارد مورد بررسی قرار می گیرد برای مشخص نمودن قیمت فرش 1500 شانه نیز این عوامل را مورد بررسی قرار می دهند که ما برای مشخص نمودن قیمت این محصول به بررسی آن می پردازیم .
اولین نکته در تعیین قیمت یک فرش را می توان تعداد شانه و تراکم فرش که تعداد گره های تشکیل دهنده فرش می باشد را معرفی کرد . تعداد شانه و تراکم فرش هرچه بیشتر باشد قیمت فرش بالاتر خواهد بود .
دومین مبحث را می توان نوع جنس الیاف به کار رفته در بافت معرفی نمود به طوری که بسته به کارخانه فرش بافی استفاده از نوع الیاف متفاوت می باشد . فروشگاه فرش کاشان در این زمینه از الیاف آکریلیک که یک الیاف وارداتی بوده و از درجه کیفی بالایی برخوردار است در تولید محصولات خود استفاده می نماید که همین موضوع را می توان دلیلی بر افزایش قیمت فرش 1500 شانه بیان نمود .
تعداد رنگ به کار رفته در بافت فرش نیز از عوامل موثر دیگر در مشخص نمودن قیمت فرش می باشد . به طوری که هر چه طیف رنگی به کار رفته بیشتر قیمت فرش نیز بالاتر می رود .
ابعاد فرش نیز از عواملی است که به طور مستقیم می توان تاثیر آن را مشخص نمود . به گونه ایی که فرش در ابعاد کوچکتر از الیاف مصرفی کمتری استفاده می نمایند در نتیجه قیمت کمتری را نسبت به فرش در ابعاد بزرگ تر دارا خواهد بود .
با توجه به مطالب بیان شده می توان اذعان داشت فرش ماشینی 1500 شانه از لحاظ قیمت نسبت به فرش های دیگر که در تعداد شانه و تراکم پایین بافته می شوند قیمت بالاتری را دار می باشد اما نسبت به فرش دستبافت قیمت کمتری را دارد . از لحاظ ابعاد نیز می توان گفت فرش 1500 شانه 6 متری نسبت به فرش 1500 شانه 9 متری و 12 متری قیمت کمتری را دارا می باشد .

خرید فرش 1500 شانه کاشان
همان طور که در ابتدای مقاله به بیان آن پرداخته ایم کاشان به عنوان یک شهر فرش توانسته به نامی آشنا مبدل شود و همین امر در جذب خریدار به سمت فروشگاه ها یا کارخانه های فرش در کاشان بسیار تاثیر داشته است . یکی از نام آشنا ترین این فروشگاه ها در شهر فرش کاشان را می توان فروشگاه فرش کاشان معرفی نمود که در زمینه تولید و عرضه فرش توانسته به صورت موفق عمل نماید . این فروشگاه در تولید فرش 1500 شانه خود توانسته از جدیدترین طرح های فرش الهام گرفته و در حین زیبایی امکان خرید فرش جدید را برای دوست داران فرش 1500 شانه به ارمغان آورد که از جمله یکی از طرح های جدید فرش 1500 شانه فروشگاه فرش کاشان را می توان فرش ماشینی 1500 شانه طرح راحیل و فرش 1500 شانه طرح سارا معرفی نمود . این فروشگاه در زمینه فروش فرش 1500 شانه خود برای خریداران امکان خرید آنلاین فرش و خرید حضوری از درب کارخانه را در نظر گرفته تا هر خریدار به هر صورت که می خواهد بتواند از این فروشگاه اقدام به خرید نماید . این فروشگاه در راستای هدف خود که جلب رضایت مشتری می باشد توانسته امکاناتی چون ضمانت ده ساله فرش و ارسال رایگان را در نظر بگیرد تا هر خریدار بتواند از لحاظ کیفیت خاطر جمع و از لحاظ قیمت با کمترین بها به فرش دلخواه خود دست یابد . 

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  فرش ماشینی خوب از کجا بخرم ؟
•  چرا در اروپا از قالیچه های ایرانی استفاده می شود ؟
•  خرید فرش ماشینی خوب یکبار برای همیشه
•  فرش ماشینی پلی پروپیلن
•  فرش ایده آل جهیزیه عروس
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه