برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : چهارشنبه ۰۱/۷/۶

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان

» تابلو فرش های ماشینی 1200 شانه

تابلو فرش های 1200 شانه

خرید تابلو فرش های ماشینی امروزه به دلیل قیمت پایین آن بیشتر از تابلو فرش های دستباف شده است . از آنجایی که تولید تابلو فرش های ماشینی کمتر از تابلو فرش های دستباف ، زمان می برد و طرح های تابلو فرش های ماشینی بسیار متنوع و زیاد است ، افراد خرید تابلو فرش های ماشینی را ترجیح می دهند و به سراغ تابلوهای ریز بافت و ظریف می روند . ظرافت و زیبایی تابلو های دستباف ، عامل محبوبیت آن هاست به همین سبب ، تولید کنندگان تصمیم گرفتند تا تابلو فرش های دستبافتگونه را به وجود آورند .
تابلو فرش های ماشینی  1200 شانه
تابلو فرش های 1200 شانه ، بسیار ریز بافت و ظریف هستند و در ابعاد مختلف و در طرح ها ی متنوع تولید می شوند . منظور از 1200 شانه این است که در یک متر از عرض تابلو 1200 و در یک متر از طول تابلو 3600 گره موجود است .به دلیل تعداد گره های بالا ، تابلو بسیار ریز بافت و ظریف می شود . طرحهای بسیار ظریف از جمله چهره ها و عکس مناظر بسیار شلوغ و یا طرح های مینیاتوری و تابلو فرش های فرانسوی را به دلیل شلوغ بودن طرح ها و نگاره ها ، به صورت 1200 شانه می بافند .
کارخانه فرش کاشان ، تابلو فرش های 1200 شانه را در طرح ها و نقشه های متنوع و حتی طرح های سفارشی از جانب مشتری تولید می کند . این محصولات تزیینی که با استفاده از 8 رنگ بافته می شوند در ابعاد 50*70 تولید می شوند . تابلو های 1200 شانه این فروشگاه از نوع بافت است . تابلو فرش های بافت ، بسان فرش های ماشینی بافته می شوند و بسیار باکیفیت و زیبا هستند . جنس این تابلو ها ، آکریلیک هیت ست شده است و در برابر گرد و خاک و غبار و آلودگی و شست  وشوها مقاوم است . عده ای از خریداران در هنگام خرید تابلو فرش ، به ظاهر آن و طرح ها و نگاره های آن توجه دارند در صورتی که توجه به جنس تابلو ها اهمیت دارد و باید محصولاتی تهیه شود که بتواند سالیان سال زینت بخش دکوراسیون باشد .
تمامی تابلو فرش های آیه فروشگاه فرش کاشان به صورت 1200 شانه تراکم 3600 تولید می شود .
تابلو فرش های 1200 شانه آکریلیک کارخانه فرش کاشان ، بدون قاب و یا با قاب بنابر درخواست مشتری ، ارائه می شود . قیمت تابلو فرش های 1200 شانه بیشتر از دیگر تابلو هاست ولی قیمت بالای آن ، چیزی از تقاضای آن کم نکرده است . ظرافت ، زیبایی و نزدیک بودن نقشه ها به واقعیت و کیفیت بالا از جمله ویژگی های محصولات 1200 شانه است . به دلیل تقاضای بالای این محصولات ، کارخانه فرش کاشان ، فروش مستقیم و بدون واسطه این محصولات را انجام می دهد . در فروش مستقیم به دلیل اینکه هیچ واسطه ای وجود ندارد ، قیمت تابلو به قیمت تولیدی و به قیمت درب کارخانه ارائه می شود . خرید اینترنتی تابلو فرش های 1200 شانه فراهم است . خریداران می توانند از طریق فروشگاه فرش کاشان ، انواع طرح ها و نقشه ها را با ذکر خصوصیات آن ها ببینند و سفارش خود را از طریق پیامک و یا تماس تلفنی و یا دادن پیام به تلگرام می توانند انجام دهند . تمامی تابلو فرش های ارسالی ، دارای ضمانت نامه ، بیمه نامه و گارانتی می باشند و در صورتی که طرح اشتباهی فرستاده شد و یا اینکه محصول در حین ارسال ، دچار صدمه و آسیب شد ، محصول با هزینه خود کارخانه ارجاع داده می شود .
خرید تابلو فرش های 1200 شانه از کارخانه فرش کاشان به منزله قیمت پایین ، کیفیت و زیبایی بالاست .
برای سفارش انواع تابلو فرش های ماشینی با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید :
واحد فروش و سفارشات : 03155443197 - 03155443195
مشاوره و پشتیبانی : 09133602885

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  بهترین فرش از نظر کیفیت ، تراکم و نخ چیست ؟
•  علت زردی ریشه در فرش ماشینی و چگونگی رفع آن
•  فرش دستبافت کرک
•  آنچه باید در مورد خرید اینترنتی فرش ترک بدانید !
•  هنگام خرید فرش ماشینی کارشناس باشید
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه