برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : پنجشنبه ۰۱/۷/۷

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان

فرش طرح تلفیقی

انواع فرش ماشینی کاشان با طرح تلفیقی با کیفیت و تولید شده با بهترین نخ تار و پود فرش
نمایش 0 تا 0 (از 0 محصول)
گروه تجاری فرش کاشان با سال ها تجربه در امر تولید و فروش اینترنتی فرش ، موفق به تولید و ارائه انواع فرش ماشینی در ابعاد ، اشکال و سایز های خاص از جمله تولید سایز سفارشی فرش طرح تلفیقی شده است .

لذا شما مشتری گرامی در صورت تمایل به خرید فرش طرح تلفیقی می توانید پس از انتخاب هر یک از طرح های موجود در فرش های سایز استاندارد همین فروشگاه ، آن را به صورت اختصاصی سفارش داده و بعد از بافت فرش آن را تحویل بگیرید .

برای هماهنگی و اطلاعات بیشتر با واحد مشاوره و فروش فرش کاشان تماس حاصل فرمایید .

واحد مشاوره و فروش فرش کاشان: 03155443197 - 03155443195 - 09133602885 - 09120557250

این بار کارخانه فرش کاشان با نوآوری جدید توانسته است نظر مشکل پسندان را به خود جلب کند . فرش های تلفیقی ، که در آن طرح های مدرن وسنتی به کار رفته است و زیباترین طرح فرش هستند که جزء  فرش های خاص این کارخانه می باشند . فرش های تلفیقی در رنگبندی متفاوت و در شانه و تراکم بالا و به صورت دستبافتگونه عرضه می شوند .
فرش های تلفیقی به دلیل شلوغ بودن طرح و نگاره ، با نازکترین الیاف و بهترین نخ آکریلیک هیت ست شده تولید می شوند . نخ آکریلیک بهتر است قبل از بافت هیت ست شود تا مقاوم شود و پرزهای آن گرفته شود . فرش های آکریلیک هیت ست شده علاوه بر زیبایی ، از کیفیت بالایی نیز برخوردار هستند .
کارخانه فرش کاشان فروش این فرش های خاص  را به صورت آنلاین و حضوری قرار داده است و این فرش های زیبا را به قیمت درب کارخانه و به قیمت تولیدی عرضه می کند . دلیل اینکه این کارخانه توانسته است محصولات را به قیمت تولیدی ارائه دهد فروش مستقیم و بدون واسطه است .
فرش های تلفیقی جزء فرش های دستبافتگونه هستند که بهترین گزینه برای پذیرایی های لوکس و مجلل و تالارهای پذیرایی هستند . تولید فرش های ابعاد بزرگ با طرح های تلفیقی امکان پذیر است .

مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه